Jesteś właścicielem restauracji, baru, kawiarni, pizzerii, pubu, masz food truck lub prowadzisz inny punkt gastronomiczny i jeszcze nie należysz do grona naszych partnerów? Dołącz do nas i zyskaj szerokie grono zupełnie nowych, lojalnych klientów, dzięki dodatkowym kanałom sprzedaży takim jak: Wciagnij.to czy Easy QR Menu.

Dołącz do bazy Easy QR Menu już teraz!

Naszą specjalnością jest łączenie klientów z restauratorami. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my dodamy Cię do bazy Easy QR Menu i Wciagnij.to, a także zaznajomimy Cię z zasadami funkcjonowania systemu ABS POS, który zespala działanie aplikacji, dedykowanej klientom lokali gastronomicznych, z systemem przeznaczonym do optymalizacji pracy w obiektach gastronomicznych.

Czym jest system ABS POS?

Oprogramowanie ABS POS, powstało po to, aby przy wykorzystaniu najnowszych technologii i systemów mobilnych:
• wspomóc pracę restauratorów,
• zwiększyć ich zyski,
• zaoszczędzić ich czas,
• pozwolić im na ograniczenie ilości zatrudnianych pracowników niezbędnych do obsługi lokalu.

Jak system ABS POS ułatwi pracę Tobie i Twoim pracownikom?

Złożenie i zebranie zamówienia, przekazanie go do kuchni i wydanie gotowego dania, nigdy nie było prostsze. Nowoczesny system ABS POS współpracuje z tabletami i innymi urządzeniami mobilnymi,a także bezprzewodowo łączy się z drukarkami fiskalnymi oraz bonowymi, znajdującymi się na zapleczu.

Klienci docenią Twoje nowoczesne podejście do prowadzenia biznesu. Kelner zamiast kartki i ołówka,do zapisywania zamówień,będzie mógł korzystać ze smartfonu lub tabletu, a uzyskane przez niego informacje automatycznie będą przekazywane do kuchni. Sprawna obsługa, to usatysfakcjonowani goście i ich pozytywne opinie o Twoim lokalu.

Od teraz elastyczność, to będzie drugie imię Twojego biznesu. Podział rachunku na więcej osób, sprzedaż połowy porcji, wykluczenie lub wymiana wybranego składnika z dania,nie będzie już problemem.Aplikacja powstała po to, aby uprościć skomplikowane procedury, jednocześnie nie rezygnując z wysokiej jakości obsługi.

Szereg funkcjonalności, takich jak:Szereg funkcjonalności, takich jak:

potrafią przenieść jakość pracy w gastronomii na zupełnie inny poziom, eliminując przy tym pomyłki i przyśpieszając proces obsługi sprzedażowej.

Intuicyjny layout ABS POS pozwala od razu przystąpić do pracy na nim, bez przechodzenia wielogodzinnych szkoleń. Przejrzyste i czytelne menu graficzne przyśpiesza proces dokonywania zamówień i ułatwia klientom i pracownikom funkcjonowanie w restauracji. Przekonaj się o tym sam! Wejdź na stronę: https://abspos.pl napisz do nas wiadomość na: biuro@abspos.pl lub zadzwoń na numer +48 790 326 700 i wypróbuj system w swoim punkcie gastronomicznym

Dołącz

Daj się wciągnąć i dołącz do grona naszych Partnerów! Kontakt z nami!

Zadzwoń do nas pod numer 790 326 700,
lub wypełnij poniższy formularz: