Masz ochotę na prawdziwą włoską pizzę, świeże sushi, amerykańskiego burgera,soczystą gicz jagnięcą albo obiad, taki jak u mamy, ale na samą myśl o długich godzinach spędzonych w kuchni na przygotowywaniu posiłków, tracisz apetyt? Easy QR Menu przychodzi z pomocą i jest naprawdę easy. Długa lista składników, fartuch i czapka kucharska nie będą Ci potrzebne, więc czego będziesz potrzebować? Wystarczy tylko Twój smartfon z dostępem do Internetu.

Pobierz aplikację do zamawiania jedzenia Easy QR Menu i przekonaj się, jak działa!

Easy QR Menu jest aplikacją mobilną dedykowaną wszystkim miłośnikom jedzenia w restauracjach, którzy oprócz tego, że są fanami dobrej kuchni, poszukują wygodnych rozwiązań i szanują swój czas. Za pomocą kilku kliknięć,klient jest w stanie wyszukać i dodać do swojej aplikacji ulubioną restaurację, biorącą udział w programie Easy QR Menu, zdalnie złożyć w niej zamówienie, wybrać dogodną metodę płatności i oczekiwać na dostawę ulubionych dań, bez wychodzenia z domu.

Aplikacja jest łatwa w obsłudze między innymi dzięki wykorzystaniu technologii kodów QR, które znajdują się w kilku wybranych miejscach w lokalu. Po zeskanowaniu specjalnego kodu, zyskujemy szybki dostęp do wielu udogodnień, takich jak możliwość przeglądania menu restauracji, opcji złożenia zamówienia, jeszcze zanim kelner podejdzie do stolika, dokonanie bezpiecznej płatności, bez proszenia obsługi o wystawienie rachunku. Aplikacja nie tylko sprawia, że wizyty w restauracji są jeszcze przyjemniejsze,ale także skraca czas oczekiwania na danie i podnosi jakość obsługi.

Korzystanie z Easy QR Menu się opłaca! Za każde wydane 100 zł za pośrednictwem aplikacji, otrzymujesz1 ABS Coin, które możesz przeznaczać na zakupy w ulubionym punkcie gastronomicznym. Lubisz być na bieżąco? To świetnie się składa! Easy QR Menu posiada praktyczną funkcjonalność, dzięki której uzyskasz informacje o wszystkich ważnych wydarzeniach i festiwalach kulinarnych, odbywających się w Twojej okolicy, a także aktualnie trwających gastro-promocjach.

Dlaczego nie może zabraknąć Easy QR Menu na Twoim urządzeniu mobilnym?

Masz wskazówki, które pomogą nam usprawnić działanie aplikacji? Napisz do nas wiadomość na adres e-mail: biuro@grupa-abs.pl,a my zrobimy wszystko, żebyś czuł się usatysfakcjonowany i sięgał po Easy QR Menu zawsze wtedy, kiedy masz ochotę na coś pysznego.

Daj się wciągnąć i dołącz do grona naszych Partnerów! Kontakt z nami!

Zadzwoń do nas pod numer 790 326 700,
lub wypełnij poniższy formularz: